ДПС виявлено низку порушень під час перевірок перевізників

post-img

1 хв читати

Протягом квітня 2024 року територіальними органами ДПС організовано проведення близько 50 перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність з перевезення пасажирів та вантажів (у тому числі міжнародні).

За результатами завершених перевірок територіальними органами ДПС встановлено непоодинокі випадки порушення вимог податкового та трудового законодавства, контроль за яким покладено на податкові органи, а також порушення порядку проведення розрахунків.

Так, серед іншого перевірками встановлено порушення статей 54, 119, 120, 140, 164 та 168 Податкового кодексу України щодо своєчасності подання звітності, визначення сум та сплати податкових та грошових зобов’язань, у тому числі як податкового агента, статей 21 – 24 Кодексу законів про працю України, зокрема, встановлено 113 випадків використання найманої праці без належного оформлення, а також  порушення пунктів 1 – 2 статті 3 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

Прогнозна сума нарахувань становить 2,8 млн гривень.

Крім того, копії матеріалів перевірок направлено до Міжрегіональних територіальних органів Державної служби з питань праці.

Нагадуємо платникам податків, що лише належний рівень правової культури та свідомості при організації господарської діяльності допоможе уникнути негативних наслідків.

author-img

Femida.ua

редакція Femida.ua