«Київтеплоенерго» проводить контрольне зняття показань квартирних лічильників: що потрібно знати

2 хв читати

Після завершення опалювального сезону працівники КП «Київтеплоенерго» проводять контрольне зняття показань квартирних лічильників опалення та гарячої води. Така процедура передбачена Законом України «Про комерційний облік теплової енергії». Про це повідомляє комунальне підприємство.

У Києві індивідуальні (квартирні) лічильники тепла встановлені у понад 125 тис. квартир. Під час контрольного зняття контролер фіксує фактичні показання лічильника, після чого дані вносяться до інформаційно-облікової бази. Це дозволяє проаналізувати обсяги споживання теплової енергії та гарячої води і підтвердити раніше передану клієнтом інформацію.

Щоб не допустити в помешкання сторонніх осіб, клієнт може пересвідчитись, що перед ним саме співробітник «Київтеплоенерго». Контролер має при собі службове посвідчення та зобов’язаний пред’явити його на вимогу клієнта. У посвідченні зазначений номер, прізвище та ім’я, посада, табельний номер працівника, а також назва структурного підрозділу. Обов’язково є печатка підприємства.

Якщо у клієнта виникли сумніви щодо повноважень і намірів осіб, які представляються контролерами «Київтеплоенерго», або питання, чи дійсно заплановане контрольне зняття у будинку, перевірити інформацію можна в Центральній диспетчерській службі з питань ЖКГ за номером телефону: 1557 (зі стаціонарного) або 044-500-15-57 (з мобільного).

Клієнти «Київтеплоенерго» також можуть самостійно замовляти контрольне зняття показань лічильників. Для цього необхідно звернутись до Центру комунального сервісу (ЦКС) та залишити заявку. Зробити це можна за телефоном 044-247-40-40, на сайті ЦКС за посиланням https://cks.com.ua/remote або у найближчому сервісному центрі ЦКС (адреси – на сайті https://cks.com.ua/service-centers/).

Без автора