Міжгалузевий мегапул активів чотирьох банків – на повторному аукціоні 13 червня

3 хв читати

13 червня 2024 року в системі Prozorro.Продажі відбудеться повторний аукціон з продажу мегапулу, сформованого з активів АТ «МР БАНК», АТ «МЕГАБАНК», ПАТ «ПРОМІНВЕСТБАНК» та АТ «БАНК СІЧ», що ліквідуються Фондом гарантування вкладів. Активи, включені до лоту GL18N1026082, раніше торгувалися у складі різних галузевих пулів, об’єднаних за спільною ознакою – КВЕД боржників (оптова то роздрібна торгівля, ремонт автотранспортних засобів та мотоциклів, діяльність у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування). Однак ці галузеві пули не були викуплені, тому об’єднані у великий міжгалузевий пул.

Виставлений на аукціон мегапул складається з прав вимоги та майнових прав за кредитними договорами, укладеними з суб’єктами господарювання і фізичними особами, та дебіторської заборгованості суб’єктів господарювання.

У забезпечення виконання зобов’язань перед банками оформлено житлову та комерційну нерухомість, земельні ділянки, майнові права, обладнання, транспорт, товари, частку в статутному капіталі одного із боржників та фінансову поруку. Зокрема, серед застави:

  • п’ятикімнатна квартира площею 238,5 кв м в центрі Києва неподалік Майдану Незалежності;
  • дві двокімнатні квартири площею майже 49 кв м кожна та одна трикімнатна квартира площею 65,8 кв м, розташовані в м. Кривий Ріг Дніпропетровської області;
  • домоволодіння із вбудованими на першому поверсі житлового будинку приміщеннями магазину-кафе загальною площею 106,8 кв м, домоволодіння на етапі незавершеного будівництва (готовністю 90%) та дві земельні ділянки площею 0,06 га кожна із цільовим призначенням для будівництва та обслуговування житлового будинку у м. Мукачево Закарпатської області;
  • нерухомість у населених пунктах Широківського району Дніпропетровської області: нежитлове приміщення із механічною майстернею, склад загальною площею 1513,4 кв м, комплекс з цегляним гаражем площею 564,1 кв м, цегляною коморою площею 36,0 кв м і шлаколитою будівлею майстерні, три будівлі свинарника загальною площею 804,0 кв м, 574,2 кв м та 1492,5 кв м тощо.

Звертаємо увагу, на продаж виставлено не передане у заставу за кредитними договорами майно, а право стягнути з боржника заборгованість або заставне майно у судовому чи позасудовому порядку.

Початкова ціна лоту GL18N1026082 – 109,4 млн грн.

Торги будуть проходити за голландською моделлю аукціону. Участь у торгах можуть узяти як юридичні, так і фізичні особи, окрім російської федерації або осіб, пов’язаних з державою-агресором.

Детальна інформація про лот у публічному паспорті активів за посиланням, умови участі у торгах та посилання на аукціон тут. Крім цього, докладна інформація про активи у складі пулів представлена у кімнаті даних у приміщенні банку та у віртуальній кімнаті даних, алгоритм доступу до якої за посиланням.

Кошти, отримані від продажу активів, будуть спрямовані на задоволення вимог кредиторів банків, що ліквідуються.

Без автора