Мораторій на банкрутство державних об’єктів критичної інфраструктури: ВР ухвалила законопроект в цілому

2 хв читати

Верховна Рада підтримала в цілому законопроєкт № 8316, який запроваджує мораторій на банкрутство державних об’єктів критичної інфраструктури під час воєнного стану і на два роки після його закінчення.

Про це перший заступник керівника Комітету ВР з питань податкової та митної політики, народний депутат від фракції “Голос” Ярослав Железняк повідомив у Telegram.

“Рада ухвалила (законопроєкт) №8316 про мораторій на банкрутство об’єктів критичної інфраструктури, що перебувають у державній власності під час воєнного стану + 2 роки. “За” в цілому тільки 227″, – зазначив він.

Згідно з пояснювальною запискою до проєкту закону, пропонується встановити, що спори (справи), предметом яких є право власності держави на об’єкти критичної інфраструктури, що перебувають у державній власності, та/або здійснення відновлення платоспроможності таких об’єктів або визнання їх банкрутом, не підлягатимуть судовому розгляду в період дії воєнного стану та протягом двох років з дня його припинення чи скасування.

Зазначимо, що відповідний законопроєкт був зареєстрований ще наприкінці 2022 року. У першому читанні його підтримали лише у березні 2023-го. У серпні депутати відправили його на повторне друге читання. 

Без автора