Німецький туроператор оголосив про банкрутство: він був третім за величиною в Європі

2 хв читати

Німецьке туристичне агентство FTI Touristik GmbH, одне з найбільших у Європі, в понеділок оголосило, що подало до окружного суду Мюнхена заяву про відкриття провадження щодо банкрутства, – передає LIGA

“Ми працюємо над тим, щоб гарантувати планове завершення поїздок, які вже почалися”, – йдеться в заяві FTI. Вже заброньовані поїздки на майбутні дати почнуть скасовувати, починаючи з 4 червня.

З усієї FTI Group продовжить свою діяльність лише Windrose Finest Travel, яка володіє люксовим брендом Windrose.

Проблеми FTI Group почалися у 2020 році через пандемію коронавірусу. Компанія отримала 595 млн євро підтримки від державного стабілізаційного фонду WSF, але цього виявилося недостатньо.

У квітні 2024 року компанія повідомила про те, що їй вдалося знайти нових інвесторів на чолі з американською фінансовою компанією Certares, які мали рекапіталізувати компанію на суму 125 млн евро. Проте компанії не вдалося протриматися, поки зайдуть гроші, через низькі продажі та жорсткі вимоги щодо передоплати від постачальників послуг.

“Подання заяви про банкрутство стало необхідним з юридичних причин”, – йдеться у заяві.

FTI Group – третій за величиною туроператор Європи і оператор великої мережі готелів. Штаб-квартира групи розташована в Мюнхені. У 2022/23 фінансових роках у групі працювало понад 11 000 співробітників. Консолідований обсяг продажів склав близько 4,1 мільярда євро.

Без автора