Працівники банку в Дніпрі привласнили 60 мільйонів гривень з депозитів вкладників

1 хв читати

Колишнім працівникам банку в Дніпрі повідомлено про підозру. Їх звинувачують у привласненні шахрайським шляхом 60 млн грн вкладників.

Про це повідомляє в пресслужбі Офісу генерального прокурора України на їхній сторінці в Telegram.

Повідомляється, що трьом експрацівникам інкримінують шахрайство в особливо великих розмірах, використання підроблених документів та службове підроблення, вчинене у складі організованої групи.

За даними слідства, організатор групи – начальник відділення банку спільно з головним фахівцем та касиром налагодили шахрайську схему заволодіння грошовими коштами вкладників. Користуючись довірою вкладників, працівники банку пропонували клієнтам відкрити депозитні рахунки із завищеною відсотковою ставкою.

“Використовуючи підроблені документи, підозрювані закривали банківські угоди від імені потерпілих і знімали готівку з їхніх рахунків. Коли клієнти цікавилися станом рахунків, працівники банку надавали їм фіктивні довідки з наявністю коштів на них. На даний час встановлена причетність підозрюваних до 114 епізодів шахрайства на загальну суму понад 60 млн грн” – йдеться у дописі.

Двом підозрюваним вже обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.

Без автора