Спрощено отримання дозволів щодо промислового рибальства за межами юрисдикції України

post-img

1 хв читати

Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 252 «Про затвердження порядків видачі, відмови у видачі, переоформлення, анулювання деяких документів дозвільного характеру в галузі рибного господарства та визнання такими, що втратили чинність, постанов Кабінету Міністрів України».

Документ, з урахуванням вимог європейських регламентів, спрощує процедури отримання підприємцями дозвільної документації для здійснення господарської діяльності за межами юрисдикції України.

Зокрема, скасовано паперову форму та передбачено надання в електронному вигляді таких документів:

– дозволу на спеціальне використання водних біоресурсів за межами юрисдикції України. Цей документ надає рибалкам право здійснювати промисловий вилов за межами країни з дотриманням норм, передбачених міжнародними договорами України, законодавством відповідних іноземних держав або міжнародних організацій з управління рибальством;

– форми реєстрації уловів (експорту, реекспорту) антарктичного та патагонського іклачів. Цю форму отримує промисловий рибалка, риболовне судно якого здійснило вилов цих видів риб, або підприємець, що здійснює експорт, реекспорт відповідної продукції;

– підтвердження походження водних біоресурсів. Це дає право підприємцю здійснювати операції з виловленими водними біоресурсами для експорту, реекспорту імпортованих, а також експорту перероблених імпортованих продуктів лову.

author-img

Femida.ua

редакція Femida.ua