Українською мовою опубліковано детальний коментар до основоположних актів Європейського Союзу

post-img

3 хв читати

Видавництво «Wolters Kluwer» оприлюднило на своєму вебсайті «Коментар до Договору про функціонування ЄС, Договору про ЄС та Хартії основоположних прав ЄС» українською мовою.

Ця доступна для безкоштовного завантаження праця на 1780 сторінках – некомерційний волонтерський продукт, створений на підтримку України.

Авторський колектив складається з 35 провідних чеських фахівців з європейського й конституційного права.

Керівниками авторського колективу є професор Michal Tomášek і доцент Václav Šmejkal з кафедри європейського права юридичного факультету Карлового університету в Празі.

Оригінальний варіант коментаря був опублікований у межах чеського головування в Раді ЄС у 2022 році. Переклад здійснено за підтримки Прем’єр-міністра Чеської Республіки Петра Фіали.

Книга містить:

  • детальний коментар до трьох основоположних документів ЄС:
  • Договору про функціонування ЄС;
  • Договору про ЄС;
  • Хартії основоположних прав ЄС;
  • короткий коментар до Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Видання книги – важлива подія з кількох причин. Насамперед це перший подібний коментар українською мовою. По-друге, він стане незамінним ресурсом для українських правників, суддів, адвокатів, науковців, студентів і всіх, хто цікавиться правом ЄС. По-третє, книга допоможе Україні на шляху до вступу в ЄС, адже знання та розуміння європейського права є невіддільним складником цього процесу.

Верховний Суд вітає вихід книги й рекомендує її всім, хто прагне глибше зрозуміти право ЄС.

Завантажити коментар можна безкоштовно за посиланням: https://obchod.wolterskluwer.cz/cz/.p8211.html

Звертаємо вашу увагу, що це неофіційний переклад.

Сподіваємося, що ця книга стане цінним внеском у розвиток української правової системи й допоможе Україні на шляху до європейської інтеграції.

Верховний Суд

author-img

Femida.ua

редакція Femida.ua