ВККС відсіяла кандидатів: шість претендентів вибули з конкурсів до ключових судів

1 хв читати

Комісія припинила участь кандидатів у конкурсах до ВАКС та адміністративних судів

Вища кваліфікаційна комісія суддів України у пленарному складі розглянула питання щодо участі кандидатів у конкурсах на зайняття вакантних посад суддів та ухвалила рішення припинити участь шістьох претендентів. Про це повідомили у ВККС.

Відповідні рішення були прийняті під час засідання Комісії після розгляду матеріалів щодо кандидатів, які брали участь у конкурсних процедурах до різних судів.

Хто вибув із конкурсу до Вищого антикорупційного суду

У конкурсі на посади суддів Вищого антикорупційного суду участь припинили чотири кандидати:

  • Станіслав Нестеренко
  • Максим Глоба
  • Павло Штіфонов
  • Олександр Кітов

Кандидати, які вибули з конкурсів до адміністративних судів

У конкурсі до Спеціалізованого апеляційного адміністративного суду участь припинили:

  • Юрій Бадюков
  • Катерина Ремез

Крім того, Катерина Ремез також припинила участь у конкурсі на вакантні посади суддів Спеціалізованого окружного адміністративного суду.

Водночас Павло Штіфонов вибув і з конкурсу на зайняття вакантних посад суддів апеляційних судів.

Конкурси до судів тривають

У ВККС наголошують, що конкурсні процедури на вакантні посади суддів продовжуються відповідно до встановлених процедур.

Метою конкурсів є відбір професійних та доброчесних кандидатів для формування складу судів, зокрема новостворених спеціалізованих інституцій у системі правосуддя.

author-img

Черкасець Маріанна

Журналіст видання Femida.ua