Виплата Нацкешбеку за грудень відбудеться з 27 лютого
/ 27 Лютого 2026 14:20
1 хв читати
27 лютого українці почнуть отримувати «Національний кешбек» за покупки, зроблені у грудні, повідомили в Мінекономіки.
Загалом у цей місяць споживачі, які є користувачами програми, придбали товарів українського виробництва на майже 7 млрд грн — це найбільший обсяг покупок від старту програми. Тож 699 млн грн кешбеку надійде на рахунки 4,4 млн громадян.
Витратити отриманий кешбек можна на:
- комунальні послуги;
- поштові послуги;
- продукти харчування українського виробництва;
- українські лікарські засоби та медичні вироби;
- книжки та іншу друковану продукцію;
- благодійність — зокрема на донати для ЗСУ та інші доброчинні цілі.