Виплата Нацкешбеку за грудень відбудеться з 27 лютого

post-img

1 хв читати

27 лютого українці почнуть отримувати «Національний кешбек» за покупки, зроблені у грудні, повідомили в Мінекономіки.

Загалом у цей місяць споживачі, які є користувачами програми, придбали товарів українського виробництва на майже 7 млрд грн — це найбільший обсяг покупок від старту програми. Тож 699 млн грн кешбеку надійде на рахунки 4,4 млн громадян.

Витратити отриманий кешбек можна на:

  • комунальні послуги;
  • поштові послуги;
  • продукти харчування українського виробництва;
  • українські лікарські засоби та медичні вироби;
  • книжки та іншу друковану продукцію;
  • благодійність — зокрема на донати для ЗСУ та інші доброчинні цілі.