Судова практика: виклала в соцмережу відео у поліцейській формі та отримала штраф
1 хв читати
У березні 2025 року Бориспільським міськрайонним судом Київської області (постанова № 359/278/25) розглянуто адміністративні матеріали про притягнення до відповідальності громадянки за частиною 1 статті 184-3 КУпАП (Незаконне використання найменування та ознак належності до Національної поліції України, БЕБ, ДБР, НАБУ, СБУ).
Судом встановлено, що у січні 2025 року в м. Бориспіль, громадянка зі свого мобільного телефону виклала в в соціальну мережу в Інтернеті відео, на якому вона незаконно використовувала ознаки належності до національної поліції України, а саме наступні елементи однострою поліцейських: костюм, сорочку з нарукавним знаком «поліція» та брюки з накладними кишенями з надписом «поліція», правила носіння яких передбачені наказом МВС № 718 від 19.08.2017 року, чим порушила вимоги статті 51 Закону України «Про національну поліцію».
Дослідивши докази, які містяться в матеріалах справи, суд визнав громадянку винуватою у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 184-3 КУпАП, та наклав на неї адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 1000 НМДГ, що становить 17 000 грн. Крім того, правопорушниця сплатить судовий збір в розмірі 605 грн 60 коп.
Без автора