Цього тижня на продаж виставлено активи банків, що ліквідуються, на загальну суму 1,0 млрд грн

Протягом поточного тижня (20 – 24 листопада 2023 року) запланований продаж активів 7 банків, що ліквідуються Фондом гарантування вкладів. Початкова ціна реалізації усіх лотів становить 947,7 млн грн. Із них на суму 581,6 млн грн виставлено на продаж об’єкти нерухомого майна, земельні ділянки та інші основні засоби, 310,6 млн грн – права вимоги за кредитами. Крім того, дебіторська заборгованість перед банками виставлена на продаж за 55,1 млн грн, а цінні папери торгуватимуться за 0,4 млн грн.

Усі заплановані аукціони на цей тиждень – можна знайти за посиланням.

Так, упродовж тижня заплановано продаж активів таких банків:

  • АТ «МЕГАБАНК» – на загальну суму 321,3 млн грн,  із них 297,7 – початкова вартість виставлених на продаж об’єктів нерухомого  майна, земельних ділянок, авто та інших основних засобів, 12,8 млн грн – прав вимоги за кредитами. Крім того, дебіторська заборгованість виставлена на продаж із початковою ціною 10,4 млн грн, та цінні папери – 0,4 млн грн.
  • ПАТ «АКБ «Капітал» – на загальну суму 274,5 млн грн, із них із початковою ціною 258,8 млн грн на продаж виставлено права вимоги за кредитами, 13,8 млн грн – об’єкти нерухомого  майна, земельні ділянки, авто та інші основні засоби, та за 2,0 млн грн – дебіторську заборгованість.
  • АТ «БАНК СІЧ» – на загальну суму 130,0 млн грн, із них 123,8 млн грн – стартова ціна виставленого на продаж нерухомого майна, земельних ділянок, авто та інших основних засобів. Зокрема, 24 листопада відбудеться повторний аукціон з продажу колишнього головного офісу банку у центрі Києва. Крім того,  із початковою ціною у 6,2 млн грн на продаж виставлено права вимоги за кредитами.
  • АТ «МР БАНК»  із початковою ціною у 101,7 млн грн на продаж виставлено об’єкти нерухомого майна, земельні ділянки, авто та інші основні засоби банку.
  • АТ «Айбокс Банк»  на загальну суму 98 млн грн, із них із початковою ціною 32,7 млн грн на продаж виставлено права вимоги за кредитами, та із ціною 24,6 млн грн – об’єкти нерухомого  майна, земельні ділянки, авто та інші основні засоби. Крім того, дебіторська заборгованість виставлена на продаж із початковою ціною 40,6 млн грн.
  • ПАТ «ПРОМІНВЕСТБАНК» – на загальну суму 21,2 млн грн, із них 19,0 млн грн – початкова ціна продажу об’єктів нерухомого майна, земельних ділянок, авто та інших основних засобів.  Крім того, із початковою ціною 2,2 млн грн на продаж виставлено дебіторську заборгованість.
  • АТ «Банк Форвард»: із початковою ціною у 1,0 млн грн на продаж виставлено об’єкти нерухомого майна, земельні ділянки, авто та інші основні засоби.

Детальніше з інформацією про заплановані торги та результати продажу активів можна ознайомитись на сайті Фонду в розділі «Продаж активів».

Нагадаємо, кошти, одержані від продажу активів, спрямовуються на розрахунок із кредиторами банків.