єЧерга запрацює для легкових автомобілів

post-img

1 хв читати

Продовжується підготовка до розробки нового функціоналу послуги єЧерга – можливості реєструватись в системі для перетину кордону водіями легкових автомобілів.

У рамках цієї роботи Кабмін 27 лютого схвалив можливість інформаційного обміну між системою єЧерга та порталом Дія.

Затверджені зміни передбачають, що бронювання місця в черзі для перетину кордону буде можливим як через додаток єЧерга, так і через додаток Дія.

«Ми послідовно продовжуємо роботу над цифровізацією процесу перетину кордону. Наша амбітна мета, щоб всі транспортні засоби виїжджали з країни без потреби очікувати перед кордоном. Кожен водій, пасажир, перевізник має бути впевнений у тому, що перетне кордон вчасно, встигне в аеропорт чи доставить товар у визначені терміни. Більше року єЧерга працює для вантажівок, нещодавно ми масштабували її для автобусів, паралельно розпочинаємо підготовку до розробки абсолютно відмінного функціоналу для легкових автомобілів. Головний виклик в тому – що для різних типів транспорту єЧерга має різну логіку послуги. Фактично, це розробка з нуля відмінного алгоритму. Разом з тим, до кінця року плануємо запустити тестування цієї можливості для легкових автомобілів», – наголосив Віце-прем’єр-міністр з відновлення України — Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков.

Повідомляється, що за час дії послуги єЧерга кордон за онлайн-записом перетнуло 802 тисячі транспортних засобів – 756 тисяч вантажівок та 46 тисяч автобусів.

author-img

Femida.ua

редакція Femida.ua